Gminne Zawody sportowo-pożarnicze OSP 2019r

W dniu 18.08.2019r odbyły sie Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze OSP z terenu Miasta i Gminy Nowa Sarzyna , w których udział brała nasza jednostka reprezentowana przez 3 drużyny; drużynę męską (grupa A )w skład której wchodził; Kludys Kamil, Smycz Tomek, Sarzyński Kamil, Smycz Kamil, Sobota Andrzej, Sobota Grzegorz , Flis Rafał , Smycz Tomasz ,Turczyn Paweł, Olechowski Szymon, młodzieżową drużynę męską w skład wchodził; Ferenc Dominik, Mołdoch Mateusz, Sarzyński Szymon , Kurcaba Bartek , Kurcaba Kuba, Potaczała Kacper,Kusiak Wojciech  oraz młodzieżowa drużyne żeńska w skład której wchodziły; Mołdoch Magdalena, Kludys Kinga, Madej Ola, Gąska Amelia, Kludys Sylwia ,Zagaja Magdalena, Kusiak Zuzanna , Małecka Wiktoria, Siuzdak Michał , Piechowski Grzegorz.

Grupa A (drużyny męskie)
Miejsce Drużyna Wyniki (pkt)
sztafeta ćw. bojowe ogółem

Grupa C (drużyny kobiece)