Półkolonia 2014

14 lipca w Woli Zarczyckiej rozpoczęła się kolejna już Półkolonia dla dzieci i młodzieży, której organizatorem była Ochotnicza Straż Pożarna w Woli Zarczyckiej przy współpracy z Ośrodkiem Kultury w Woli Zarczyckiej, Szkołą Podstawową w Woli Zarczyckiej oraz klubem sportowym PUKS „Przemiana – Azalia” w Woli Zarczyckiej.

Półkolonia cieszy się dużym zainteresowaniem wśród miejscowej społeczności, co potwierdza około stu osobowa grupa uczestników. Atrakcjami tegorocznej półkolonii były m.in. gry, konkursy, zabawy, wyjazd do kina, muzeum klasztornego w Leżajsku, wyjazd do Azalii, piesza wycieczka do miejsc histirycznych w Woli Zarczyckiej oraz spływ kajakowy rzeką Wieprz. Zakończenie półkolonii nastąpiło w dniu 6 sierpnia grami, konkursami oraz dyskoteką.

Sponsorami półkolonii byli: Urząd Miasta i Gminy w Nowej Sarynie, OSP Wola Zarczycka, Zakład Mięsny „Smak „ Górno, Gospodarstwo agroturystyczne Pstrąg Azalia w Woli Zarczyckiej.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie letniej półkolonii.